Zapowiedź "Turbulencji" kpt. D. Kulika

Kliknijcie w obrazek, żeby dowiedzieć się więcej

A teraz przyznać się, kto boi się latać samolotem? Kto przed lotem musi chlapnąć kieliszeczek na rozluźnienie i rzuć gumę przy starcie z takim zapamiętaniem, jakby nie mył zębów przynajmniej tydzień? A może uwielbiacie wznosić się nad wyżyny i nad miasta, spędzać leniwe godziny w chmurach? 

Dzisiaj mam dla Was propozycję od samego kapitana samolotu, który nie dość, że pokaże nam jak latanie wygląda zza kokpitu, to dodatkowo obali mity i doda do tego jeszcze więcej ciekawostek! Przeczytajcie opis:

Szanowni Państwo, mówi kapitan, 
witamy na pokładzie Turbulencji. Proszę usiąść wygodnie i zapiąć pasy. To będzie najprzyjemniejsza podróż w Państwa życiu.
Jeśli boicie się latać, po przeczytaniu tej książki przestaniecie. W końcu kapitan zawsze czuwa nad bezpieczeństwem lotu… o ile właśnie nie uciął sobie drzemki.
Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie kolejnej podniebnej podróży, po lekturze jeszcze bardziej pokochacie latanie – i będziecie wiedzieli na jego temat dużo więcej. Jaką funkcję na lotnisku pełni marszałek? Ilu pasażerów rocznie obsługuje lotnisko Londyn-Gatwick, a ilu Warszawa Okęcie? Dlaczego japońscy piloci latają w rękawiczkach?
A jeżeli marzycie o karierze pilota, dowiecie się, ile to kosztuje – pieniędzy i wyrzeczeń.
Podczas tego lotu wzniesiemy się na prawie 400 stron, by poznać tajniki lotnictwa i zobaczyć, co dzieje się za pancernymi drzwiami kokpitu. Proszę się uważnie rozglądać – nie zabraknie pięknych widoków, które można podziwiać na zdjęciach zrobionych na wysokości kilku tysięcy metrów!
Pogoda sprzyja, szykuje się więc długi lot pełen ciekawostek, obalania mitów i dobrej zabawy. Po udanym zakończeniu lektury można klaskać.
Wasz kapitan Dariusz Kulik, twórca kultowego youtube’owego kanału Turbulencja

PREMIERA 25.03.


Sięgniecie? :)

12 komentarzy:

 1. Tylko raz w życiu leciałam samolotem, ale się nie bałam ;). W kwietniu miałam po raz drugi lecieć, do Rzymu... Niemniej, książka mnie zaciekawiła, chętnie ją przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się bardzo interesująca lektura. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie! Uwielbiam ten kanał "Turbulencja". Już nie mogę się doczekać tej książki. Uwielbiam latać i ciekawi mnie wszystko co z lotnictwem związane. Kiedyś bardzo chciałam zostać stewardessą, ale niestety to praca nie dla mnie. Natomiast wszystkie około-tematyczne lektury bardzo mnie ciekawią, więc już zapisuję jako "must have" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Facebooku lub Instagramie widziałam już jej zapowiedzieć, a jeszcze wczesniej przygotowania do trailera. Ogolnie czekam na tę książkę.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Słowa kapitana bardzo zachęcają do lektury książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy pomysł, może być fajne. Zależy od narracji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sięgnę na pewno, bo uwielbiam oglądać fimiki pana kapitana na youtube :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niby nie moja tematyka, ale pomimo tego owa książka zapowiada się całkiem interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie leciałam samolotem, więc temat jest mi kompletnie obcy. Raczej podziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzies juz ja widziałam i nawet wydaje się ciekawa

  OdpowiedzUsuń