Rozdanie książkowe - wygraj PAKIET książek! #KochamBenka

 

Cześć!

Jak już zapewne wiecie, objęłam patronat nad drugim tomem cyklu o Beniaminie Ashwoodzie. Nieustanna ucieczka jest naprawdę świetną powieścią (szczegółową recenzję znajdziecie tutaj), dlatego chciałabym zachęcić Was do czytania.

A jak najlepiej to zrobić? Oczywiście, urządzając ROZDANIE! :) Wiem, że pewnie wielu z Was nie zdążyło nadrobić pierwszej części, dlatego owo rozdanie obejmuje aż DWA TOMY Benka. Co więcej! Dzięki uprzejmości Fabryki Słów mogę wyłonić aż DWÓCH ZWYCIĘZCÓW, bo mam do rozdania dwa pakiety.

Zainteresowani? :)

Jak wygrać PAKIET książek A.C.Cobble'a?

Trzeba:

→ być obserwatorem bloga Pomistrzowsku

→  zgłosić się w komentarzu i 

→ odpowiedzieć na pytanie:

Jak najlepiej obronić się przed demonem?

→ zaobserwowanie Pomistrzowsku na Instagramie, Facebooku i YouTubie może pomóc :)

→ poczekać na wyniki

 

Jak wspomniałam na początku, wygrywają dwie osoby i do każdej trafi pakiet książek o Beniaminie Ashwoodzie. Rozdanie odbywa się równocześnie na blogu, Instagramie i Facebooku. Trwa od 01 do 08.11.2021 do godziny 24, a wyniki ogłoszę maksymalnie do trzech dni po zakończeniu. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski. 


Mam nadzieję, że znajdzie się wielu chętnych w pozyskaniu tego wciągającego, fantastycznego pakietu. Im więcej chętnych, tym częściej będę robić rozdania - to tak w ramach P.S. :)

To co? Zgłosisz się? :)


Edit 08.11. 

To była ciężka walka, z której ogromnie trudno było wyłonić dwóch zwycięzców. Ale co mus, to mus. :) Za wyjątkowy pomysł pokonania demonów nagrodę otrzymują: 

1) Marcin Tomkowiak - zgłoszenie przez Facebooka 

2) Klaudia (@_bluue_butterfly_) - zgłoszenie przez Instagram 

Serdecznie gratuluję i napiszcie do mnie priv! A reszcie bardzo dziękuję za tak liczny udział i stay tuned, bo niebawem kolejne rozdania! 


13 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia - biorącym udział w wyzwaniu. Pozdrawiam Ew, ponad dwie godziny na jednym cmentarzu ;-) Na drugi już sił nie starczyło ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkim biorącym udział - powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia osobą biorącym udział w konkursie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie można się z tym demonem zakumplować? ;) Przydałby się taki silny kolega :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz, że się waham? Bo z jednej strony bym chciała, a z drugiej słabo mi się robi, kiedy patrzę na mój regał. Trzeszczy w szwach, a ja go ciągle dopycham ;) Ale one zapowiadają się tak fajnie... ;)

   Usuń
  2. To masz jeszcze decyzję do jutra do północy. :)

   Usuń
 5. Życzę powodzenia uczestnikom konkursu. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się! :)
  Jak najlepiej obronić się przed demonem? Idąc za legendami - lustrem! Bo jeżeli zabija wzrokiem, to wiesz co się stanie, przetestowane na Bazyliszku. Jeżeli w nie demon wchodzi albo wychodzi, wystarczy je rozbic na tysiące małych kawałków. A jeżeli jest narcyzem, to patrząc w lustro, zapomni, że miał mnie zaatakować. Hmmm...daję sobie margines błędu, mogłam czegoś nie przewidzieć;)
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się do konkursu :)
  Ścieżka do pokonania demonów jest wyznaczona poprzez stare mity i podania. W nich była mądrość ludu zatracona przez lata. Jednak nigdy nie zniknęła wciąż żyje wśród nas (zapytajcie babć one więcej powiedzą!) Wtedy kiedy zasłona między światami była częściej odchylona, a istoty z jednego świata wędrowały do drugiego pamiętano o urokach, czarach i zabezpieczeniach od złego. Tą wiedzę musimy znów ożywić, pamiętając o sile człowieka jeżeli chcemy z nim wygrać.
  Pomocna jest też świadomość tego, że jak w każdym człowieku mieszkają demony tak większość demonów ma odruchy istot ludzkich (lub istot czujących) i właśnie ta ich część jest najsłabsza i najłatwiej wykorzystując ją pokonać demony.

  OdpowiedzUsuń