ROZDANIE KONKURSOWE!


11-sty lipca 2020 zapamiętajcie jako szczególny dzień, ponieważ pierwszy raz w historii Pomistrzowsku przychodzę do Was z konkursem! Dlaczego? Ponieważ zarówno na blogu (ponad 50 obserwatorów) jak i na Instagramie (ponad 500 obserwatorów) dobrze się dzieję, za co niezmiernie dziękuję. Niech to rozdanie będzie swego rodzaju podziękowaniem! ♥️

Nie przedłużając, łapcie parę nudnych (i tych ciekawszych) zasad:

Regulamin rozdania konkursowego

1) Organizatorem konkursu jestem ja, czyli właścicielka bloga i Instagrama Pomistrzowsku - oświadczam, że nie ponoszę żadnych korzyści materialnych z organizowanego konkursu. 

2) Nagrodami w konkursie są książki widniejące na zdjęciu powyżej, a wygrać mogą aż dwie osoby. Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymuje się dwie wybrane przez siebie książki, za zajęcie drugiego - jedną. Jeśli wybór książek przez zwycięzców pokryje się tytułem, osoba, która zajęła pierwsze miejsce, ma pierwszeństwo. Wówczas osoba z drugiego miejsca musi zdecydować się na inną, dostępną z listy książkę. Zastrzegam sobie prawo do dodania w trakcie konkursu kolejnego, trzeciego miejsca, jeśli zgłosi się dużo uczestników.

3) Konkurs przeprowadzany jest jednocześnie na blogu i na Instagramie (link), zwycięzcy więc będą wybrani spośród zgłoszeń ze wszystkich mediów. Proszę jednak o zgłoszenie się tylko raz: albo na blogu, albo na Instagramie. Osoby, które zgłoszą się w obu tych miejscach, zostaną automatycznie usunięte z udziału w konkursie. 

4) Rozdanie konkursowe trwa od dnia dzisiejszego, tj. 11.07. do 31.07.2020 do godziny 24. Wyniki opublikuję w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

5) Nagrodę konkursową wysyłam na własny koszt wyłącznie na terenie Polski. 

6) Jeśli któryś ze zwycięzców w przeciągu 5 dni od publikacji wyników nie poda adresu do wysyłki, nastąpi ponowne rozstrzygnięcie. 

7) Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane wyłącznie na potrzeby konkursu. 

8) Chcesz wygrać?

zaobserwuj bloga i/lub Instagrama (nie dotyczy osób należących do obserwatorów)

→ odpowiedz w komentarzu na pytanie konkursowe:

Gdybyś był książką to jaką i dlaczego?


→ biorąc udział na Instagramie, wrzuć post konkursowy na 24h na swoje Instastory i oznacz mnie, a w komentarzu poza odpowiedzią na pytanie konkursowe oznacz dodatkowo 3 osoby.

9) Zwycięzców wybieram ja według własnego uznania. I co, proste prawda? :) 

Nie pozostaje Wam nic innego, jak wziąć udział i się dobrze bawić! Mam nadzieję, że uczestników pojawi się całkiem sporo - wszak starałam się dobrać książki tak, by znalazł się tam przynajmniej jeden tytuł z każdego gatunku. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie, że im więcej osób weźmie udział, tym większe prawdopodobieństwo, że następny konkurs nastąpi szybciej i że będzie ich więcej. :)

Trzymam kciuki za Was i Wasze pomysły. Powodzenia!

17 komentarzy:

 1. Powodzenia wszystkim zainteresowanym konkursem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyników i życzę powodzenia uczestnikom konkursu.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia moi mili! :) niech wygra ten któremu sprzyja los.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się pytanie konkursowe. :) Może się zgłoszę, ale muszę to jeszcze przemyśleć. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się :)
  Gdybym była książką to jaką? W pierwszej chwili pomyślałam, że romantyczną, ale to podobno przereklamowane.
  To może thrillerem, gdzie nie brakuje emocji? Nie, w życiu aż takich koszmarów nie potrzebuję!
  Byłabym słownikiem polsko-angielsko-chińskim! Nigdy nie byłam dobra w językach obcych a jedynie polskiej ortografii :) A dzięki tej przemianie mogłabym porozumieć się z ludźmi z (prawie) całego świata, albo prawie całego, bo przecież kto nie zna polskiego, zna angielski a liczba Chińczyków to 1,3 miliarda!
  Tak, jak wiem, że książka i tak nie dałaby rady się porozumiewać, ale przecież od czego jest wyobraźnia, skoro muszę sobie wyobrazić, że jestem książką? :):):)

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!

  Chciałabym być reportażem, takim w trakcie pisania którego autor rwie sobie z głowy włosy, musi poświecić mu każdą chwilę i myśl. Chcę być historią dla której przemierza się świat, przekracza granice, wychodzi ze strefy komfortu. Weryfikuje się swoje myśli, przekonania i opinie. Chcę być reportażem nieoczywistym, trudny, a jednocześnie bliskim ludziom. Chcę intrygować czasami nawet szokować. Chcę wzbudzać emocje, chcę poszerzać horyzonty, zadawać niewygodne pytania. Chciałabym być reportażem bo zaspokaja on ludzką ciekawość świata i innych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę wszystkim powodzenia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No to może i ja się zgłoszę.
  Jaką książką chciałabym być? Chciałabym być historią porywającą za serca, która wzbudza sprzeczne emocje i przy której ciekawość rośnie w miarę czytania. Gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, a zakończenie interpretować na swój własny sposób. To byłby debiut, który mimo znajdujących się w nim błędów przyciąga do siebie ludzi, w ten dziwny, trochę magiczny książkowy sposób. Chciałabym być grubą książką z twardą oprawą i z wytłoczonym tytułem, która trwa na półce mimo upływu lat, aż w końcu zapomniana trafi ze stosem innych książek do antykwariatu, gdzie będzie czekać na kolejnego posiadacza. Taaak. Myślę, że taką książką mogłabym być.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdybym była książką, to taką napisaną przez siebie. W żadnej innej się nie widzę, a przynajmniej wciąż takiej nie znalazłam :) W konkursie nie biorę udziału, bo jeszcze w żadnym nic nie wygrałam (żadnym książkowym). Widać mam pecha ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Powodzenia wszystkim biorącym udział. Swoją drogą, bardzo ciekawe pytanie konkursowe:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja chcę być damską wersją Azazela z Trylogii Diabelsko-angielskiej ^^ kocham czarny humor bohatera tej książki i mieszankę wierzeń o zaswiatach ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Życzę wszystkim powodzenia :)
  Tobie natomiast serdecznie gratuluję sukcesu i trzymam kciuki za kolejne. Pięknie się to wszystko rozwija. Niech trwa!

  OdpowiedzUsuń