Rozdanie patronackie - wygraj pakiet 3 książek!Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Fabryka Słów z okazji niedawnej premiery Wrogiego terytorium (kliknijcie, żeby przejść do recenzji) mam dla Was cały pakiet Benka! Pierwsze trzy tomy cyklu o Beniaminie Ashwoodzie A. C. Cobble'a już czekają na swojego nowego właściciela, dlatego nie zwlekajcie!

Aha, wspomniałam również, że WYGRYWAJĄ DWIE OSOBY? Do pierwszej osoby powędruje pakiet Benka, a do drugiej - trzeci tom? :)

Jak wygrać?

Trzeba:

→ zgłosić się w komentarzu pod postem

→ zaobserwować bloga Pomistrzowsku

→ dokończyć zdanie:

Trzy rzeczy, które zabiorę ze sobą na niebezpieczną wyprawę, to...


Można (będę wdzięczna ❤): 

→ zaobserwować Instagram, Facebooka i Youtube'a Pomistrzowsku (linki obok w menu)

→ udostępnić post z rozdaniem

Rozdanie trwa od dzisiaj, tj. od 26.02. do 06.03. do godziny 24 i odbywa się równocześnie na blogu, facebooku i instagramie. Rozstrzygnięcie nastąpi w ciągu tygodnia. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski. 

Pytania? :)

Jeśli wszystko jasne, to zapraszam do zgłaszania się!


2 komentarze:

  1. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w rozdaniu. Ja już czytam tylko biblioteczne, albo stare e - booki - gdzieś znalezione na dwóch czytnikach. Pozdrawiam Ew, najpierw z rana 10 minut szybkie zakupy, potem 26 minut znów zakupy. Teraz relaks przy książkach ;-). A zapowiada się ciekawie - biografia Katarzyny Wielkiej i opowieść o Kongu :-)

    OdpowiedzUsuń