Wyniki rozdania konkursowego!


Na samym początku bardzo dziękuję za tak liczny odzew - zarówno na blogu, jak i na Instagramie. Cieszę się, że chętnie wzięliście udział w konkursie. Każde kolejne zgłoszenie robiło resztę mojego dnia. Mówię serio, szczerzyłam się jak głupi do sera. :) Myślę, że w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe konkursy/rozdania, no, ale o tym kiedy indziej.

Teraz zapraszam na moment, na który wszyscy najbardziej czekacie, a już szczególnie uczestnicy. 

Na WYNIKI!

Zaznaczę, że poziom był bardzo wyrównany i bardzo ciężko było mi wybrać zwycięzców. Czy raczej zwyciężczynie, bo zgłosiły się same babeczki. :)

Nie przedłużając:

I MIEJSCE 


molarnia
Chciałabym być reportażem, takim w trakcie pisania którego autor rwie sobie z głowy włosy, musi poświecić mu każdą chwilę i myśl. Chcę być historią dla której przemierza się świat, przekracza granice, wychodzi ze strefy komfortu. Weryfikuje się swoje myśli, przekonania i opinie. Chcę być reportażem nieoczywistym, trudny, a jednocześnie bliskim ludziom. Chcę intrygować czasami nawet szokować. Chcę wzbudzać emocje, chcę poszerzać horyzonty, zadawać niewygodne pytania. Chciałabym być reportażem bo zaspokaja on ludzką ciekawość świata i innych ludzi.

II MIEJSCE


Clovdi.x
Jaką książką chciałabym być? Chciałabym być historią porywającą za serca, która wzbudza sprzeczne emocje i przy której ciekawość rośnie w miarę czytania. Gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, a zakończenie interpretować na swój własny sposób. To byłby debiut, który mimo znajdujących się w nim błędów przyciąga do siebie ludzi, w ten dziwny, trochę magiczny książkowy sposób. Chciałabym być grubą książką z twardą oprawą i z wytłoczonym tytułem, która trwa na półce mimo upływu lat, aż w końcu zapomniana trafi ze stosem innych książek do antykwariatu, gdzie będzie czekać na kolejnego posiadacza. Taaak. Myślę, że taką książką mogłabym być.

Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom i poproszę o kontakt na maila wraz z wybranymi tytułami. Za pierwsze miejsce do wyboru dwie książki, za drugie - jedna. :)

ew-kaa@wp.pl


Do następnego, moi drodzy!

16 komentarzy: