Seria dyskusyjna: Trochę o...


Jak zapewne większość z Was zdołała zauważyć (tzn. przeczytać ramkę po prawej o tytule: uszanowanie!), od początku istnienia Pomistrzowsku skłaniałam się ku utworzeniu specjalnej SERII DYSKUSYJNEJ. Jeśli nie zwróciliście uwagi, to z pewnością tego postu już nie zdołacie przeoczyć - wielki czerwony napis powinien bić po oczach. I słusznie. :)

O co chodzi?


A o co innego może chodzić w dyskusji, jeżeli nie o rozmowę? Tak, moi drodzy, zamierzam ciągnąć Was za języki jak najmocniej się da i poznawać Wasze zdanie na temat... Cóż, wszystkiego dotyczącego literatury. 
Seria "Trochę o..." będzie kręcić się wokół książek, portali internetowych związanych z pisaniem/czytaniem/komentowaniem/recenzowaniem, forów internetowych, a czasami grup facebookowych, instagramów i miliona innych spraw mających związek z szeroko rozumianym pojęciem twórczości. 
Sami też proponujcie interesujące Was tematy, o których chcielibyście dowiedzieć się więcej oraz na które zamierzacie poznać opinię innych bloggerów. 

Dla kogo?


I to jest najlepsze, bo wziąć udział w dyskusji może KAŻDY. Wystarczy, że napisze komentarz pod postem - pamiętajcie, żeby dyskusja miała sens i cokolwiek wnosiła postarajcie się napisać przynajmniej cztery konstruktywne zdania. Liczy się każda opinia, czy to negatywna, czy pozytywna - macie prawo pisać, co naprawdę myślicie. Oczywiście, można (a wręcz należy!) wtrącać swoje trzy grosze pod odpowiedziami innych, można się kłócić, można przeklinać (jeśli kogoś poniesie, ale bez wyzwisk. :P), a przede wszystkim trzeba się dobrze bawić. :)


Kiedy?


Na tę chwilę kolejne odsłony będą pojawiały się dość nieregularnie, a co potem? Potem zobaczymy, jak się owa dyskusja przyjmie. Im więcej znajdzie się chętnych i czynnych uczestników, tym częściej będę podsyłać następne tematy.


Pierwszą odsłonę przewiduję już w następnym tygodniu, więc serdecznie zapraszam! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu pod spodem albo drogą mailową (e-mail znajdziecie w zakładce Kontakt). Chętnie posłucham też, czy macie ochotę na podobną zabawę, ogólnie jak się zapatrujecie i czy - przede wszystkim! - weźmiecie udział. :)

16 komentarzy:

 1. Już teraz jestem bardzo ciekawa tej serii i niecierpliwością czekam na pierwszą jej odsłonę. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy i liczę, że weźmiesz w niej czynny udział. :)

   Usuń
 2. To bardzo ciekawy pomysł. Będę zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy na pomysł. Kiedyś na swoim blogu pod wpływem impulsu wyszedł post do pogadania o lekturach szkolnych, więc może to przerodzić się w naprawdę interesujące dyskusje.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będą ciekawe. Ode mnie zależy wyłącznie wprowadzenie do tematu, a jakość dyskusji od Was. :)

   Usuń
 4. Świetny pomysł na cykl, chętnie się włączę w dyskusję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooo tak!!! Pomysł pierwsza klasa, ja już czekam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł! Już wcześniej zastanawiałam się, w jaki sposób chcesz ugryźć temat. Nie mogę się doczekać i oczywiście postaram się dorzucić swoje trzy grosze do rozmowy. Trzymam kciuki za powodzenie misji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie, że tez się dołączysz do rozmowy! Pierwszy temat powoli (bardzo powoli, bo w pracy mam urwanie głowy) się szykuje, więc liczę, że nie zawiodę. Poza tym jeżeli coś się nie będzie podobało w sposobie, zawsze można napisać, to poprawię. :)

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Super! W takim razie zapraszam już na I odsłonę - właśnie opublikowałam. :)

   Usuń