Rozdanie patronackie - zgarnij pakiet 6 książek!


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Fabryka Słów z okazji nadchodzącej premiery Ciężaru korony mam dla Was cały pakiet Benka! Sześć tomów cyklu o Beniaminie Ashwoodzie A. C. Cobble'a już czeka na swojego nowego właściciela, dlatego nie zwlekajcie!

Naprawdę nie zwlekajcie ze zgłoszeniami, ponieważ to rozdanie jest takim turbo! Z racji, iż Ciężar korony jest ostatnim tomem cyklu, WYGRYWAJĄ 2 OSOBY! Tak, dobrze czytacie. Do zgarnięcia są aż DWA PAKIETY!

Jak wygrać?

→ zgłoś się w komentarzu pod postem

→ zaobserwuj bloga Pomistrzowsku

→ dokończ zdanie:

#kochamBenka lub chcę pokochać Benka za...

  

Można dodatkowo (będę wdzięczna ❤): 

→ zaobserwować Instagram i Facebooka (linki obok w menu)

→ udostępnić post z rozdaniem (na blogu, na ig, na facebooku, na twitterze, gdzie tylko chcecie)


Rozdanie trwa od dzisiaj, tj. od 01.04. do 10.04. do godziny 24 i odbywa się równocześnie na blogu, facebooku i instagramie. Rozstrzygnięcie nastąpi w ciągu tygodnia. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski i wyłącznie paczkomatem. 

Pytania? :)

Jeśli wszystko jasne, to zapraszam do zgłaszania się!

7 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w rozdaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jest to mój gatunek, więc zostawiam pola dla miłośników takiej literatury i życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia dla uczestników konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się, na facebooku już od dawna obserwuję, a teraz udostępniłam post :)

  Chcę pokochać Benka, bo... no właśnie... Jeszcze jakiś czas temu na tego typu literaturę nawet bym nie spojrzała. Obecnie z dnia na dzień czuję do niej coraz większe przywiązanie. Chcę pokochać Benka, bo mam nadzieję, że zabierze mnie do swojego świata i sprawi, że życie codzienne stanie się bardziej znośne. 

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, nie moje klimaty, ale życzę powodzenia, super rozdanie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się z przyjemnością.

  #kochamBenka lub chcę pokochać Benka za... wiele godzin czystej przyjemności, jaką jest czytanie fantastyki, za nowy świat i przygody, w których mogłabym sobie wyobrażać, że biorę udział, i za motywację i zapał, by wrócić do pisania.
  Na IG obserwuję z konta @kraniec.teczy

  OdpowiedzUsuń
 7. Najpierw: wybaczcie, że z takim opóźnieniem, ale życie czasami upomina się o siebie w najmniej spodziewanym momencie 😁 A teraz coś, na co wszyscy czekali, czyli WYNIKI ROZDANIA! Serdecznie gratuluję Aleksandrze Jankowskiej i Olkowi Kamińskiemu! (zgłoszenia z Facebooka) Napiszcie do mnie na priv w celu dogadania wysyłka ❤️ A reszcie serdecznie dziękuję za tak liczny udział. Śledzcie stronę dalej, bo niebawem kolejne rozdania! 📚🔥

  OdpowiedzUsuń