Rozdanie urodzinowe - wygraj pakiet niespodziankę


 Cześć!

Dzisiaj (12.11.) są moje 29-te urodziny, gdzie wreszcie postanowiłam dać coś od siebie, a nie brać. Z tej okazji zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozdaniu! Będzie ono dość nietypowe, bo książki, które możecie wygrać są... niespodzianką! :)

Jak wygrać?
→ rozdanie jest wyłącznie dla moich obserwujących, dlatego pamiętaj o zaobserwowaniu bloga
→ napisz w komentarzu, jaki pakiet wybierasz
→ odpowiedz na pytanie:
CO CHCIAŁ(A)BYŚ DOSTAĆ NA URODZINY
→ będzie mi bardzo miło, jeśli się trochę udzielisz, tj. napiszesz komentarz pod ostatnim postem, etc. :)

Rozdanie trwa od 12.11. do 22.11.2023 do północy. Zwycięzców ogłoszę w ciągu kilku dni od zakończenia na podstawie udzielonych odpowiedzi. Wysyłka jedynie paczkomatem i na terenie Polski. W razie pytań zapraszam do ich zadawania. :)

Aha! Jeżeli jesteście bardzo ciekawi, czym się różnią poszczególne pakiety albo czego mniej-więcej można się spodziewać, to zerknijcie na zdjęcia poniżej! 


 


Chciałabym was jeszcze zaprosić na Instagram (link w menu obok), gdzie odbędą się różne zabawy. I gdzie można wygrać BON DO EMPIKU! :)

Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Zgłaszam się i spieszę z najserdeczniejszymi życzeniami urodzinowymi❤️


  Ciesz się dobrym zdrowiem i wieloma sukcesami w życiu prywatnym oraz zawodowym. Niech szczęście i radość będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Spełniaj swoje marzenia i czerp z życia jak najwięcej. Każdego dnia doceniaj to, co masz, ale sięgaj po więcej. Niech każda chwila Twojego życia będzie satysfakcjonującym wyzwaniem i niezapomnianą przygodą. Baw się i szalej, nie zawsze myśl o tym, co będzie dalej. 🙂🤗
  Wybieram pakiet biały.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne życzenia urodzinowe! Niech życie zawsze Cię rozpieszcza, obdarza wszelkimi dobrami, spełnionymi marzeniami, zdrowiem, miłością i okrasza to wspaniałymi ludźmi wokół oraz cudownymi lekturami!

  Co do konkursu, to oczywiście zgłaszam się :) Wybieram pakiet świąteczny :) Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, co bym chciała dostać na urodziny, gdyż nie mam zbyt dużych wymagań, moje marzenia spełniłam w stu procentach. Jednak, gdybym musiała coś wybrać, to chciałabym mieć jakąś magiczną różdżkę, dzięki której naprawiłabym to, co złe. I nie chodzi tu o mnie, lecz ogólnie o świat, bo pragnęłabym, byśmy potrafili doceniać każdą chwilę i tworzyć wspaniałe otoczenie wokół siebie, bez gniewu i nieszczęść, bólu i łez, bez kłótni i zmartwień, by wszelkie problemy można było skutecznie rozwiązywać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat :* Życzę powodzenia wszystkim, którzy biorą udział :D U mnie akurat aktualnie brak miejsca na nowe powieści ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się! A pakiet... chyba czarny (trudny wybór)!

  Życzę wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim zdrowia, uśmiechu i zadowolenia z życia!

  Co bym chciała dostać na urodziny... hm... w czerwcu 2024 będę miała 40...
  Chciałabym dostać mozaikę diamentową, bo mnie to zainteresowało, nowy regał na puzzle (ups, jeden już się prawie zapełnił) i pakiet badań kontrolnych, by jak najdłużej cieszyć się swoimi pasjami ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego :) powodzenia dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego :) Powodzenia dla osób biorących udział w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Po pierwsze: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I ZACZYTANEGO!
  Oczywiście zgłaszam się do konkursu z największą przyjemnością :)
  Pakiet czarny zapowiada się najbardziej intrygująco i to właśnie ten chciałabym przeczytać!
  Na urodziny chciałabym dostać czasozmieniacz, którym posługiwała się Hermiona. Ostatnio tak bardzo brakuje mi czasu na przyjemności, że chętnie dodałabym sobie parę godzin w ciągu dnia na czytanie i złapanie chwili spokoju.

  OdpowiedzUsuń