Wydaję książkę! 'Klątwa Pierwszych' już niebawem

 
Cześć!

Przychodzę do Was z wiadomością, która już od kilku dobrych miesięcy spędza mi sen z powiek. Z radości, ekscytacji i lekkiego niedowierzania, że się udało. Otóż już niebawem, ponieważ jeszcze w 2024 roku świat ujrzy MÓJ DEBIUT!

Książka pojawi się na rynku wydawniczym pod szyldem Wydawnictwa Abyssos!

Ale! Z pewnością jesteście ciekawi, o czym będzie moja książka - matko, jak to dziwnie brzmi. :) Z pewnością nie zaskoczy Was fakt, że będzie to high fantasy. Klątwa Pierwszych otworzy Trylogię Rasy Przeklętych, a w niej znajdziecie taki motywy jak:

→ magia voodoo (wierzenia i rytuały inspirowane tymi prawdziwymi prosto z Haiti)
→ bogowie ingerujący w życie wyznawców
→ podążanie za przeznaczeniem
→ nieznana klątwa 
→ motyw drogi
→ poszukiwanie rodziny


Mam nadzieję, że choć trochę zaostrzyłam Wasz apetyt! Poniżej wstawiam również opis, który rzuci więcej światła na tą odrobinę mroczną, słodko-gorzką opowieść.

Kiedy w grę wchodzi magia voodoo, z góry powinieneś wiedzieć, że jesteś na straconej pozycji… 

Nyselle od dziecka posiada wyjątkowy dar uzdrawiania, jednak w dzień swoich dziewiętnastych urodzin mocno się nadwyręża. Ląduje w Lecznicy, gdzie przypadkowo poznaje prawdę o własnych korzeniach: wyrodnej matce oraz bracie bliźniaku, aktualnie mieszkającym na drugim krańcu kraju. Nyselle wyrusza więc w długą podróż pełną niebezpieczeństw. 

Nate to chłopak z wieloma problemami. Dziwnym trafem wszystkie wiążą się z jego nienaturalną, przerażającą umiejętnością. Na szczęście narkotyki pomagają w ucieczce od rzeczywistości. 

Czy Nyselle uda się odnaleźć brata? Czym okaże się tytułowa Klątwa Pierwszych? I kim, na loa, jest Blake Maddox – tajemniczy nieznajomy, który od wieków podąża za swoim przeznaczeniem: za dziewczyną o szarych oczach? 

Rytuały voodoo, klątwy, bogowie i duchy… zombi? Tu tylko jedna rzecz jest pewna: gdy staniesz oko w oko z szamanem, wiej.


I co sądzicie? Znajdzie się ktoś, kto chętnie przeczyta "Klątwę Pierwszych"? :)


12 komentarzy: